עיצוב אתרים

GOLAN עיצוב אתרים
חלון הראווה של העסק שלכם
לעיצוב האתר שלכם יש תפקיד חשוב ביותר. העיצוב הוא הדבר הראשון שהגולש רואה ולכן האיורים, התמונות, הצבעים, רקע האתר והאנימציה המגוונת ישפיעו על הרושם הראשוני וכידוע – הרושם הראשוני חשוב לאין שיעור שכן הוא משפיע על פעילותו של הגולש וקובע האם יישאר באתר עוד זמן מה או לחילופין- ינטוש אותו לטובת אתר אחר, מושך יותר.
ניתן להשוות בין עיצוב אתר ובין עיצוב חלון ראווה של חנות- חלון ראווה בעל מראה מרשים ויפה אשר מציג את מוצרי החנות בצורה חדשנית ויצירתית ימשוך לקוחות רבים יותר מאשר חלון ראווה אשר מעוצב בצורה פשוטה ושגרתית. חלון ראוה מרשים יגרום לעוברים והשבים להיכנס לחנות ואף לרכוש את מוצריה.
מעצב אתרים מקצועי- מי אתה?
מעצב אתרים מקצועי יהיה בעל מקצוע אשר מכיר את העבודה השגרתית אך ניחן בחשיבה לא מקובעת. מעצב שכזה לא יפחד לעצב את האתר באופן יצירתי ויוצא דופן מיתר האתרים וידע כיצד להוציא רעיון מקורי אל הפועל. נוסף על כך, יישאר המעצב מעודכן ויכיר את מתחריו (את עיצוב האתרים של המתחרים שלו). מעצב שכזה ידע כיצד לנתח את אופן עבודתם של המתחרים ויבין מהם היתרונות והחסרונות שלהם. מעבר לזאת, יכיר המעצב את הלקוחות של האתר וידע כיצד להשתמש בעיצוב על מנת להזמין את קהל היעד הספציפי של השירות או המוצר שהאתר מוכר. אם לא די בזאת, לא יפסיק מעצב האתרים ללמוד ולהתעדכן בנוגע לאופנות שונות, איורים, תמונות, דמויות, גוונים, שיטות עבודה, תוכנות גראפיקה חדישות ועוד.
ואיך זה בא לידי ביטוי?
מעצב מנוסה ישמור על רקע מתאים ויקפיד על ניגודי צבעים והתאמת האתר לרקע. כמו כן, יבחר המעצה הגראפי בתמונות בעלות גודל מתאים ויתחשב בעצם העובדה שלא כל הגולשים מחוברים על ידי פס רוחב רחב וחיבור אינטרנטי מהיר. נוסף על כך, יקדיש המעצב מחשבה בעיצוב הטקסט- יבחר את סוג הפונט המתאים, צבע הפונט, המרווחים בין המילים ועוד, בצורה זו יוכל הגולש לקרוא את הטקס בפשטות. הקפדה על הכללים הללו תשפיע על זמן שהותו של הגולש באתר ותגרום לו להתעניין בשירות או במוצר ואף להפוך ללקוח.
בחרו בצוות מנצח- וההצלחה תהיה בידיים שלכם
כאשר מחברים יחדיו מעצב מקצועי, כותבי תכנים מנוסים, מקדם אתרים מיומן וכמובן- מתכנתים אשר בונים את האתר- מתקבלת תמונה מלאה אשר מאפשרת לאתר להצליח. אם אתם מעוניינים בעסקת חבילה מוצלחת שכזו אתם מוזמנים לפנות אל חברת גולן קידום אתרים וליהנות משירות מנצח אשר יוביל את האתר שלכם- ויחד איתו את העסק שלכם אל עבר ההצלחה.
אתם מוזמנים לצור קשר. נשמח לעמוד לשרותכם, לענות על כל שאלה ולוות אתכם בדרך אל היעד. שלכם. גולן קידום אתרים.
קידום אתרים
קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון